Іспанські футболісти побоються, відновлення матчів у "Ла Ліга"

"Ми просимо гарантій і вимагаємо відповідальності", - йдеться у повідомленні гравців футбольного клубу.

Іспанський футбол законсервований з березня через пандемію, хоча клуби мають розпочати індивідуальні тренування на цьому тижні, як тільки вони пройдуть тестування на вірус перед очікуваним поверненням до матчів, без глядачів, до червня.

Гравці та тренерський штаб клубу Ейбар з Ла Ліги вийшли з спільною заявою, в якій висловили занепокоєння щодо повернення на тренування та матчів, в той час як новий коронавірус залишається загрозою. "Ми просимо гарантій і вимагаємо відповідальності", - йдеться у повідомленні гравців.

У заяві, опублікованій незалежно від клубу, гравці та тренери Ейбару зазначили, що фізично дистанціюватися один від одного, як рекомендує уряд Іспанії, неможливо. "Ми боїмося розпочати діяльність, де нам не вдасться виконати першу рекомендацію всіх експертів, а це фізичне дистанціювання", - сказали в заяві гравці та тренерський склад Ейбару.

"Ми стурбовані тим, що, роблячи те, що ми любимо найбільше, ми могли б заразитися вірусом, заразити свою сім'ю та друзів і навіть сприяти новому спалаху епідемії із страшними наслідками, які мали б для всього населення.

"Пріоритетним завданням має бути здоров'я кожного, і настав час, щоб ця ідея переважала з фактами, а не лише словами. Тільки з цією чіткою передумовою було б сенс повернутися до конкуренції. Ми просимо гарантій. Ми вимагаємо відповідальності".

Ейбар, який займає 16-те місце, все одно буде дотримуватися розкладу, встановленого "Ла Лігою" на тренування, а потім на матчі.

Цього тижня гравці «Ла Ліги» проходять випробування та працюють індивідуально на тренувальних майданчиках, як частина плану поступового переходу до тренувань у групі, з метою відновлення матчів без глядачів у червні.